Etlik Evden Eve Nakliyat

Etlik evden eve nakliyat firması olarak hem şehirlerarası hem de şehir içi ofis ve ev taşıma hizmetlerimiz mevcuttur. Bununla birlikte eşya depolama hizmetini de sunarız. En uygun bütçeler ve kaliteli taşıma hizmeti ile müşterilerimizin her zaman mutlu olmasına yardımcı oluruz. Taşıma işlemlerine geçmeden önce nakliyat sözleşmesi imzalayıp eşyaların üzerine anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi ile sigortalama işlemini yaparız. Bu sayede resmi olarak taşınılacak tüm eşyalar güvence altına alınır.

Etlik Nakliyeci Önerisi

Etlik nakliyeciler olarak Türkiye’de yer alan tüm şehirlere taşıma işlemlerini güvenilir şekilde yaparız. Üstelik uzman kadromuz, şoförümüz ve marangozumuz ile işler aynı gün içinde tamamlanmış olur. Çalışanlarımıza işe başladıktan sonra gerekli eğitimleri şirket olarak veririz. Özellikle paketleme, ambalajlama, taşıma, de montaj ve montaj gibi konularda gerekli eğitimler şirketimiz tarafından çalışanlarımıza verilir. Bu sayede profesyonel ekibimiz işlerini her zaman kaliteli şekilde yapmış olur. İster şehir içine ister de şehir dışına istediğiniz saatte ve günde hazır bir şekilde eşyalarınızı taşırız.

Eşyaların taşınma esnasında ambalajlama ve paketleme işlemini yaparız. Eşyaların boyutuna, ebatına ve türüne uygun olan paketi tercih ederiz. Aynı zamanda mevsime göre de paket seçimine dikkat ederiz. Yağışlı ve karlı havalarda eşyaların hasar almaması için korumalı kaplar ile eşyalarınızı sıkıca paketleriz. Paketleme işleminden sonra eşyalarınızı taşıma bölümünde yer alan uzman ekiplerimiz dikkatli ve özenli bir şekilde yapar. Taşıma işleminde eşyaların çokluğuna ve talebe göre asansörlü eşya taşıma sistemini kullanırız. Bu sistem sayesinde eşyalarınız daha güvenli ve hızlı şekilde taşınır. Asansörlü eşya taşıma elle taşımaya göre daha masraflı olur. Şirket olarak müşterilerimizi memnun etmek adına en uygun fiyatları sunarız. Gerekli bilgileri almak için internet adresimiz üzerinde yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Etlik Güvenilir Ev Taşıma Şirketi

guvenilir ev nakliye firmasi etlik

Etlik şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti verirken ev veya ofis taşıma işlemlerinin daha hızlı ve güvenli şekilde yapılması için asansörlü eşya taşıma sistemini kullanır. Bu sistem ile eşyalarınızın başına dışarıdan darbe gelmez ve aynı gün içinde en uzak şehre bile taşınabilme fırsatını elde etmiş olursunuz. Ofis taşıma işlemlerini de hem şehir içinde hem de şehir dışında yapmaktayız. Ofis eşyalarının zarar görmemesi için tüm elektronik cihazları ve diğer önemli eşyaları birinci sınıf kalite malzemeler ile paketleriz. Bunun dışında işinde uzman olan marangozumuz da masa, dolap, vitrin gibi ofiste yer alan tüm mobilyaların de montaj işlemini başarılı şekilde gerçekleştirir. De montajı yapılan tüm mobilyalar da aynı kalitede ambalajlar ile paketlenir.

Paketlenen tüm eşyalar nakliye aracımızın kapalı çelik kasasına tek tek dizilir. Dizilme işleminde eşyalar arasında boşluk kalmaz. Bu sayede çarpma veya kırılma gibi durumlar meydana gelmez. Nakliye aracımızı kullanan şoförlerimiz de trafikte oldukça dikkatlidir. Eşyaların zarar görmemesi için aracı çok özenli bir şekilde kullanır. Aynı gün içinde taşınacağınız işyerine ya da ofise eşyalarınız sağlam şekilde gelir ve talebe göre yine uzman ekibimizle eşyalarınız ofisinizin içine tek tek yerleştirilir.

Alibeyköy evden eve nakliyat Yazısını inceleyebilirsiniz.

Etlik En İyi Nakliye Firması

Etlik nakliye firması olarak en kaliteli ve güvenli şekilde hizmet vermeye devam ederiz. Ev veya ofis taşıma işlemlerinde kullandığımız nakliye araçlarımız en son model teknoloji ile yapılmıştır. Aynı zamanda araçlarımızın her gün bakımları ve temizlikleri de yapılır. Özellikle taşınma işlemi bittikten hemen sonra tüm nakliye araçlarımız her gün en ince ayrıntısına kadar yıkanır. Taşınma işlemi sırasında Etlik nakliyeciler olarak eşyaların temiz ve steril şekilde paketlenmesine yardımcı oluruz. Eşyaların boyutuna ve türüne göre hava kabarcıklı naylonlar tercih ederiz. Bununla birlikte cam eşyaların kırılmaması için ise kraft kağıtlar, karton kutular, plastikten yapılmış variller ve koli bantları kullanılır. Bütün malzemelerimiz yerlidir. Aynı zamanda birinci sınıf kalite ile üretilmiştir.

Eşyalarınız nakliye araçlarına taşınırken asla zarar görmez ve hasar almaz. Kırılacak olan eşyalar öncelikle beyaz kağıt ile sarılarak sonra karton kutulara yerleştirilir. Emniyetli ve güvenli şekilde eşyalarınız taşınmış olur.

Parça eşyaların da aynı özenle ve titizlikle taşınmasına imkan sağlarız. Özellikle nakliye aracının çelik kasasını doldurmayacak eşyalar varsa bile aynı gün içinde istediğiniz adrese sağlam şekilde eşyalarınızı teslim ederiz. Sadece şehir içine parça taşıma yapmayız. Aynı zamanda şehirlerarası evden eve parça taşıma işlemlerini de güvenli şekilde hallederiz. Bizimle irtibata geçmek için resmi internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaralarından bize bağlanabilirsiniz.

Etlik Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

Etlik nakliyeci olarak müşterilerimizin her zaman mutlu ve memnun kalması için her türlü hizmeti vermeye devam ederiz. Herkesin hizmetlerimizden faydalanabilmesi için fiyatlarımızı piyasa fiyatlarının altında yapmaya devam ediyoruz. Etlik nakliye fiyatları belirlenirken öncelikle taşınılacak eşyaların miktarına bakılır. Daha sonra taşınılacak yerin ne kadar mesafede olduğu da fiyatı belirlenen unsurlar arasındadır. Bununla birlikte taşınma esnasında kaç tane nakliye araçlarının kullanılacağına ve kaç personelin görev alacağına da bakılır. En son olarak eşyaların asansörle ya da elle taşınmasına karar verilir ve bir fiyat ortaya çıkar. Fiyatlarımız her zaman sizi mutlu edecektir.

Etlik Evden Eve Nakliyeci

evden eve tasimaci etlik

Etlik evden eve nakliyat firması olarak öğrencilerin de dostu oluruz. Sezonluk olarak memleketlerine ya da okudukları ile eşya taşımak isteyen öğrencilere uygun bütçeler ile en kaliteli hizmeti sunmaya devam ederiz. Ev taşıma işlemlerinin yanında ofis taşıma konusunda da oldukça donanımlı kadromuz vardır. Ofis eşyalarının taşınmasına geçmeden önce uzman experimiz ofisinize ayarladığınız günde ve saatte gelerek taşınılacak tüm eşyaları yasal olarak kayıt altına alır. Bununla birlikte ofis taşıma işlemlerinde hangi yolların izleneceği konusunda da önceden planlar yaparlar. Örneğin; eşyaların hangi gün, saat kaçta, kaç personelle, kaç nakliye aracıyla taşınacağı ile ilgili kararlar verilir. En son olarak bir fiyat belirlenir. Her iki taraf da uzlaşma sağladıktan sonra aralarında güven oluşması için nakliyat sözleşmesi imzalarlar. Nakliyat sözleşmesinin yanında eşyaların sigortalama işlemi de yapılır. Sigortalama sayesinde taşınma esnasında eşyalarınızın başına bir kaza geldiği zaman meydana gelen bütün maddi kayıplar şirketimiz tarafından ödenmiş olacaktır.

Paketleme ve ambalajlama işleminden sonra güvenli şekilde ofis eşyalarınız nakliye araçlarına aktarılır. Daha sonra yeni taşınacağınız işyerine ya da ofise aynı gün içinde götürülür. Uzman marangozumuz de montajı yapılmış ürünlerin monte edilmesine yardımcı olur ve taşınma işlemi kısa sürede tamamlanır.

Sefaköy evden eve nakliyat Yazısına da göz atabilirsiniz.

Etlik Nakliye Şirketi Telefon

Etlik nakliye firması olarak eşyalarınızı her zaman güvenli bir şekilde istediğiniz yere ulaştırırız. Sadece şehir içine değil, şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerini de yaparız. İşinde ehli olan şoförlerimiz sayesinde en uzun yolculuklar da bile eşyalarınız asla darbe almaz.

Etlik Evden Eve Taşımacılık Şirketi

Etlik evden eve nakliyat firması olarak eşya taşımanın yanında eşya depolama imkanını da ortaya koyarız. Steril ve güvenli depolarımızda eşyalarınızı seneler boyunca kafanızda soru işareti olmadan uygun bütçeler ile saklayabilirsiniz. Tüm illerde depo alanlarımız mevcuttur.