Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Pursaklar evden eve nakliyat firması olarak hem şehir içine hem şehir dışına taşınma işlemlerini kolay ve hızlı şekilde yaparız. Üstelik asansörle ve elle eşya taşıma seçeneklerimiz de vardır. Taleplere ve eşyaların çokluğuna göre firma olarak sizin için en uygun olan yöntemi tercih ederiz. En uygun fiyatlar ile ve güvenilir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bize ulaşmak için internet sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Pursaklar Nakliyeci Önerisi

Pursaklar nakliyeciler olarak eşyalarınızı taşımadan önce nakliyat sigortası yaparak eşyalarınızı önceden koruma altına alırız. Yapılan sigorta ile taşınırken eşyalar darbe aldığında ya da hasara denk geldiğinde oluşabilecek her türlü maddi kayıpları şirketimiz ödemiş olacaktır. Aynı zamanda müşterilerimiz ile aramızda güvenin oluşması için nakliyat sözleşmesi de imzalarız. Bütün anlaşmaların yapılmasından sonra uzman exper gelir ve eşyaların durumunu kontrol eder. Taşınma esnasında eşyaların hangi nakliye aracıyla gideceği, paketleme için hangi ürünlerin kullanılacağı, kaç tane personelin hizmet vereceği, asansörlü eşya taşıma sisteminin kullanılıp kullanılmayacağı konusunda plan yapılır.

Bununla birlikte taşınma işleminin hangi gün ve hangi saatte olacağı konusunda da kararlar verilir. Belirlenen tarihte uzman kadromuz tek tek görevlere ayrılır ve işlerini profesyonel şekilde yaparlar. Paketleme ve ambalajlama işlemi için bir kısım eşyaları en ince ayrıntısına kadar kaliteli paketler ile sarar. Diğer bir kısım ise eşyaların de-montaj işlemini yapar. Özellikle mobilya, dolap, beyaz eşya gibi ürünlerin montajını yapıp paketlenmesine yardımcı olurlar. Taşıma işleminde de işinde ehli olan kişiler yer alır. Eşyaların çokluğuna göre asansörlü nakliyat hizmetini veririz. Üstelik asansör ile eşyalarınızı 25. kata kadar indirip çıkarabiliriz.

Bununla birlikte asansörlü sistem ile hem kısa sürede hem de güvenli şekilde eşyalarınız taşınmış olur. Yeni taşınılacak eve eşyalarınız belirlenen saatte ulaştıktan sonra usta marangozumuz sökülen eşyaların montajını da başarılı şekilde yapar. Taleplere göre uzman kadromuz eşyaların yerleştirilmesinde de görev alabilir. Paketleme, ambalajlama ya da eşya yerleştirme işlemleri için firmamız sizden ekstra ücret talep etmez. Detaylı bilgiler için resmi internet sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Pendik evden eve nakliyat Yazısını inceleyebilirsiniz.

Pursaklar En İyi Nakliye Firması

en iyi nakliyeci sirketi pursaklar

Pursaklar evden eve nakliyat firması olarak uzman ekip ile eşyalarınızı kaliteli şekilde taşıyıp taşınma işlemlerinizi kolaylaştırırız. Uzman ekiplerimize işe başlamadan önce şirketimiz tarafından detaylı şekilde eğitimler verilir. Paketleme, ambalajlama, depolama, yerleştirme, taşıma, montaj gibi konularda yeteri kadar donanıma ve bilgiye sahip olurlar. Bu bilgi ve donanım sayesinde en hızlı şekilde müşterilerimizin taşınma işlerini hallederler. Eşya paketleme konusunda çok titiz ve özenli davranırız. Mevsimine en uygun olan paketi seçeriz. Bu sayede zorlu ve yağışlı zamanlarda eşyalarınız hasar almamış olur.

Kullandığımız paketler tek kullanımlıktır. Bir başka eşya taşıma sırasında yeni paketler kullanılır. Paketler eşyalara ve kişilere özel olarak seçilir. Böylece temiz ve hijyenik ambalajlama işlemi gerçekleşir. Çalışanlarımız da her zaman hijyen konusunda dikkatli olur. Taşımada giydikleri kıyafetleri taşıma işleminden hemen sonra yedeği ile değiştirirler. Her taşıma işleminde bu kurala uymak zorundadırlar. Hem ofis hem de ev taşıma işlemleri sizin için temiz ve güvenilir şekilde gerçekleşir. Bize ulaşmak isteyenler internet adresimizdeki iletişim numaralarımızı arayabilir.

Pursaklar Evden Eve Nakliye Firması

Pursaklar evden eve nakliyat firması olarak geniş araç filosuna sahibiz. Üstelik nakliye araçlarımız en son model teknoloji ile birlikte yapılmıştır. Bu yüzden kapalı çelik kasası vardır. Çelik kasaya eşyalar istifleme yöntemi ile dizilir ve trafikte düşme, kırılma ve çarpma gibi durumların olması engellenir. Pursaklar ev taşıma firması hijyene çok önem verir. Taşıma işleminden hemen sonra bir başka taşıma işlemine geçmeden önce nakliye araçları ummalı şekilde yıkanır. Bu sayede eşyalarınızı taşıdıktan sonra yeniden temizlemenize gerek kalmayacaktır.

Pursaklar nakliyeciler olarak fiyatlarımızı da en düşükten tutuyoruz. Üstelik ücretsiz ekspertiz imkanını da ortaya koyarak eşyalarınızın yasal olarak güvence altına alınmasına imkan sağlarız. Ekspertiz hizmeti ile sizin belirlediğiniz bir günde ve saatte uzman kadromuzdan kişiler gelir ve evin içini ve etrafını detaylı şekilde inceler. Özellikle apartman önünden hem nakliye araçlarının hem de asansörün koyulması için uygun alanın olup olmadığına bakarlar. Bununla birlikte eşyaların ağırlık durumlarına da bakılarak ona göre paketleme işleminde kullanılacak malzemeleri önceden seçerler. Her iki tarafın da anlaşıp fiyat belirlenmesinden sonra müşterilerimiz ile nakliyat sözleşmesini imzalarız. Ertesi gün işinde profesyonel olan ekibimiz eve gelir ve kısa sürede eşyaların paketlenmesine yardım ederler. Eşyalar paketlendikten sonra nakliye araçlarına özenli bir şekilde alınır. Daha sonra aynı gün içinde ister şehir içine ister de şehir dışına olsun, eşyalar sağlam bir şekilde ulaşır.

Parça eşyaların taşınmasını da aynı özenle gerçekleştiririz. Az eşyanız olsa bile bizimle iletişime geçip eşyalarınız için yine ekspertiz hizmetini ve nakliyat sigortasını yapalım. Parça eşyalarınızı da hem şehir içine hem de şehir dışına belirlediğiniz zamanlarda sağlam bir şekilde ulaştırmış oluruz.

Yalova evden eve nakliyat Yazısına da göz atabilirsiniz.

Pursaklar Asansörlü Ve Sigortalı Nakliyeci

Pursaklar nakliye firması olarak asansörlü eşya taşıma sistemini tercih ederiz. Çünkü eşyaların daha hızlı ve güvenli şekilde taşınması için en uygun yöntemlerden birisi asansörle eşya taşıma yöntemidir. Eşyalar direkt olarak asansörden nakliye araçlarına aktarıldığı için herhangi bir yer ile temas etmeyeceğinden dolayı hasar da almaz. Aynı zamanda eşyalarınızın 25. kata kadar indirip çıkarabiliriz. Asansörler bütün apartman türlerine uygun olarak üretilmiştir. Dar merdivenli ve merdiven sayısı çok fazla olan binalarda ya da apartmanlarda ev taşırken kesinlikle asansörü kullanırız. Asansörü kullanan kişiler de işinde oldukça profesyoneldir. Ayrıca asansörle eşya taşınıldığı zaman sizin vakitten de tasarruf yapmanız sağlanır.

Pursaklar Güvenilir Ev Taşıma Şirketi

guvenilir ev nakliye sirketi pursaklar

Pursaklar nakliye şirketi olarak kendimize özel kullandığımız ve farklı boyutlarda var olan nakliye araçlarımız ile eşyalarınız her zaman güvenli bir şekilde Türkiye’nin her bölgesine taşınır. Nakliye alanında daha önceden birçok kez çalışma içinde olup tecrübe elde etmiş usta ve profesyonel kadromuz ile taşınma işlemlerini hemen hallederiz. Kaliteli malzemeler ile taşınma sırasında eşyaların başına olumsuz durumların olmaması için paketleme ve ambalajlama işlemini yaparız. En yüksek binalara bile eşyalarınızı asansörle sorunsuz şekilde çıkarırız. Ne kadar fazla eşyanız olursa olsun, zaman kaybetmeden hepsini aynı gün içinde taşırız.

Pursaklar Ev Taşıma Firması

Pursaklar nakliyeciler olarak sadece ev eşyası değil, ofis eşyalarınızı da aynı kalitede ve güvende taşımaya devam ederiz. Haftanın her günü ve her saati açık olan iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak bütün soru ve taleplerinizi gönül rahatlığı ile iletebilirsiniz. En uygun bütçeler ile hem ofis hem de ev eşyalarınızı taşırırız.

Pursaklar Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

Pursaklar nakliye fiyatları eşyaların ağırlığına, türüne, paketleme için kullanılan ürünlere, taşınılacak yerdeki mesafe durumuna göre farklılık gösterir. Bununla birlikte kaç odalı yere taşınacağınız ve taşınırken kullanılan nakliye araçlarının sayısı da fiyatı etkiler. Pursaklar evden eve nakliyat firması olarak en düşük bütçeler ile size hizmet vermeye devam ederiz.