Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak güvenilir şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Türkiye’nin her bölgesine eşyalarınızı kaliteli şekilde taşırız. Firmamız sayesinde tüm taşınma işlemleriniz artık daha kolay hale dönüşmektedir. Aynı gün içinde eşyalarınızın hepsi sorunsuz bir şekilde talep ettiğiniz yere taşınmış olur. Bizimle iletişime geçmek için öncelikle web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı aramalısınız.

Ataşehir Evden Eve Taşımacılık Şirketi

Ataşehir nakliye firması olarak birinci kalite hizmet vermeye devam ederiz. Özellikle eşyaların paketlenmesinde kullandığımız tüm ürünler yerli üretim malzemelerinden meydana getirilmiştir. Aynı zamanda taşınma işleminin ardından başka bir eşyaların taşınması için yeni paketler ve ambalajlar kullanırız. Temizliğe ve hijyene çok dikkat ederiz. Bununla birlikte her taşınma işleminin hemen ardından nakliye araçlarımız en derine kadar yıkanmaktadır. İşinde uzman olan kadromuz da bakım ve temizliğine dikkat eder. Özellikle taşınma esnasında görev alan tüm personeller taşınma işleminden hemen sonra üzerlerine giydikleri tişörtleri hemen çıkarırlar ve yenisi ile değiştirirler. Her taşıma işleminde bu kurala uymak zorundadırlar.

Çalışanlarımıza ayrıca şirketimiz tarafından işe başlamadan önce paketleme, ambalajlama, de montaj, montaj, taşıma ve hijyen konularında en detaylı şekilde eğitim verilmektedir. Bu eğitimler sonucunda çalışanlarımız profesyonel şekilde işlerini yapmaya hazır olurlar.

Ataşehir nakliye şirketi ile hizmet almak için öncelikle telefon numaralarımızdan bize ulaşıp randevu almanız gerekir. Randevu aldıktan sonra ücretsiz olarak ekspertiz hizmetini sunarız. Bu hizmet ile bir gün önceden evinize gelinir ve taşınma işlemi için planlar oluşturulur. Aynı zamanda fiyatlar da belirlenir. Özellikle taşınma işlemi sırasında hangi odadan başlanacağı, hangi nakliye araçlarının kullanılacağı, kaç personelin görev alacağı, paketleme ve ambalajlama için kullanılacak ürün kalitesi, asansörlü ya da elle taşıma sisteminden hangisinin kullanılması gerektiği gibi detaylara karar verilir. Bununla birlikte nakliye fiyatları da oluşturulur. Fiyatlar belirlenirken taşınılacak yerin ne kadar mesafede olduğuna dikkat edilir. Aynı zamanda yeni taşınılacak evin kaç odadan oluştuğuna da bakılır. Bütün detaylar incelendikten sonra taşınma işlemlerine en hızlı şekilde başlanır.

Taşınma işlemi için müşterilerimiz ile nakliyat sözleşmesi imzalarız. Aynı zamanda eşyaların başına taşınırken bir zarar ya da hasar geldiğinde bütün masrafları şirketimizin karşılaması için eşyaların üzerine anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi ile sigortalama işlemini hallederiz. Bu sayede yasal olarak eşyalarınızın hepsi güvence altına alınmış olur.

Isparta evden eve nakliyat Yazısını inceleyebilirsiniz.

Ataşehir Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemini uzman kadromuz ile kısa sürede yaparız. Paketleme işleminden herhangi bir ücret talep etmeyiz. Aynı zamanda mobilya, dolap ve beyaz eşya gibi ürünlerin de-montaj işlemini de işinde ehli olan marangozumuz yapmaktadır. Dakikalar içinde eşyaların sökülmesini ve uygun malzemeler ile paketlenmesini sağlarız. Yeni taşınacağınız eve de eşyaları taşıdıktan sonra yine marangozumuz montajı yapılacak tüm ürünlerin montaj işlemlerini de başarılı bir şekilde halleder. En ucuz ve uygun fiyatlar ile kaliteli şekilde hizmet vermeye devam ederiz. Üstelik her kesimde insanların hizmetlerimizden yararlanması için fiyatlarımızı piyasa değerinin altında tutmaya özen gösterdik. Bizimle iletişime geçerek daha detaylı fiyat bilgisine ulaşmış olursunuz.

Ataşehir Güvenilir Ev Taşıma Şirketi

guvenilir ev nakliyat firmasi atasehir

Ataşehir nakliyeciler olarak sözümüzün her zaman arkasında durmaya gayret göstermekteyiz. Sizin belirlediğiniz gün ve saatte eşyalarınızı istediğiniz noktaya sağlam bir şekilde taşırız. Sadece şehir içinde değil, şehir dışında da taşıma işlemlerini aynı gün içinde yaparız. Bu sayede sizi mağdur etmeden ve taşınma işlemini zorlaştırmadan kolay bir şekilde işlerinizi tamamlarız.

Ataşehir ev taşıma firması olarak çalışan kadromuz alanında oldukça profesyonel ve deneyimlidir. Eşya paketleme, araca yükleme, taşıma ve eşyaların yerleştirilmesi konusunda oldukça hızlı ve pratik şekilde hareket ederler. Tüm bu işleri yaparken eşyalara hiçbir şekilde zarar vermezler ve her zaman eşyaların korunması için en kaliteli şekilde paketleme ve ambalajlama işlemini yaparlar. Paketleme işleminde her müşterilerin eşyasının türüne göre paketler tercih edilir ve bu paketler tek kullanımlık olur. Önemli eşyalarınızın hepsini firma olarak patpatlı kağıtlar ve streç filmler ile sarmaya başlarız. Bu sayede eşyalarınız taşınma esnasında asla darbe almaz. Aynı zamanda eşyaların hasarsız şekilde taşınması için de asansörlü eşya taşıma sistemini kullanırız. Asansör ile taşınan tüm eşyalar daha kısa sürede istenilen konuma ulaşır ve eşyalar asla zarar görmez. Asansör ile nakliye araçlarına eşyalar doğrudan aktarıldığı için çizilme, kırılma ya da çarpma gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamış olursunuz.

Sadece şehir içine değil aynı zamanda çok uzak mesafelere de eşyalarınızı taşırız. Şehir dışına taşınan eşyalar daha maliyetli olur. Fakat taşınılacak şehrin mesafesine göre fiyat değişim gösterir. Örneğin; kısa mesafeli bir şehre taşınılacağı zaman maliyet uzun mesafeli şehre göre daha az olur. Daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarımızdan bize bağlanabilirsiniz.

Ataşehir Nakliye Şirketi Telefon

Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı güvenli ve kaliteli şekilde taşırız. Taşıma işleminden önce eşyaların incelenmesini yaparız. Daha sonra nakliyat sigortası ve nakliyat sözleşmesi yapıldıktan sonra eşyaların türüne göre en uygun olan paketi seçip ambalajlama işlemini uzman kadromuz ile birlikte yaparız. Ardından eşyaların ağırlığına göre asansörle ya da elle taşıma işlemlerini hallederiz. Geniş araç filomuz sayesinde rahat ve konforlu şekilde eşyalarınız taşınmış olur.

Ataşehir nakliyeci olarak parça eşyaların da taşınmasına yardımcı oluruz. Aynı kalitede ve hizmette taşınma işlemlerini parça eşyalarınız için de uygulamaya devam ederiz. İstediğiniz günde ve saatte talep ettiğiniz bölgeye eşyalarınızı taşırız. Eşya taşıma işleminde uzman kadromuz görev dağılımı yapmaktadır. Öncelikle eşyaların paketlenmesini yapan kadro ayrıdır. Bununla birlikte dolap, mobilya ve beyaz eşya gibi ürünlerin de-montaj ve montaj işlemlerini de işinde usta olan marangozumuz yapar. Taşıma işlemini de ayrı personellerimiz üstlenir. En son model teknoloji ile üretilmiş nakliye araçlarımızın kapalı çelik kasasına eşyalar istifleme yöntemi ile dizilir. Bu yöntem sayesinde eşyaların arasında sürtünme, çarpma ve kırılma gibi durumlar meydana gelmez. Gönül rahatlığı ile ev taşıma firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ataşehir Ev Taşıma Firması

ev nakliye firmasi atasehir

Ataşehir ev taşıma firması olarak sadece eşya taşıma işlemlerini yapmayız. Aynı zamanda eşya depolama işlemini de başarılı şekilde yerine getiririz. Güvenli odalardan oluşan ve hijyenik olan depolarımızda eşyalarınızı uygun bütçeler ile istediğiniz zamana kadar saklayabilirsiniz. Detaylı bilgilendirmeler için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Florya evden eve nakliyat Yazısına göz atabilirsiniz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyeci

Ataşehir nakliyeciler olarak müşterilerimizin her zaman mutlu ve memnun kalması için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam ederiz. En uygun fiyatlar ve birinci kalite hizmet ile ev veya ofis taşıma işlemlerini en kısa sürede yaparız.

Ataşehir Evden Eve Nakliye Firması

Atalehir evden eve nakliyat şirketi olarak uluslararası hizmet de vermekteyiz. Sadece yurtiçinde değil, yurtdışında da taşıma işlemlerini aynı gün içinde profesyonel ekibimiz ile birlikte yaparız. Eşyalarınız en ufak darbe bile almaz ve ilk alındığı gibi yeni taşınacağınız eve aktarılır.