Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören evden eve nakliyat firması olarak taşınma işlemlerini en uygun fiyatta ve güvenilir şekilde yaparız. Taşınma işleminden önce evinize gelinir ve taşınılacak eşyaların hepsi kayıt altına alınır. Bununla birlikte taşınma esnasında nasıl bir yol izleneceği ile ilgili de bütün planlar ortaya koyulur. Nakliye araçlarının ve personel sayısının ne kadar olacağına ve asansörlü mü yoksa elle mi taşıma işlemlerinin gerçekleşeceğine dair detaylar net bir şekilde belirlenerek taşınma işlemi için ön hazırlık oluşturulur.

Keçiören Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

Hem şehirler arası hem de şehirler içi olacak şekilde hizmet vermeye devam ederiz. Taşıma işleminden önce eşyaların hepsini tek tek paketleriz. Paketleme için kullanılan malzemelerin en kaliteli ve sağlam olmasına dikkat ederiz. Bununla birlikte her mevsime uyum sağlayacak ambalajlar seçeriz. Böylelikle güvenli şekilde eşyalarınızı taşımış oluruz.

Paketleme işleminde eşyaların türüne, boyutuna, ebatına ve ağırlığına en uygun olan paketi tercih ederiz. Eşyalar paketlendikten sonra istifleme yöntemi ile nakliye aracımızın kapalı çelik kasasına yerleştirilir. İstifleme yöntemi ile yerleştirilen eşyaların yolda başına herhangi bir şey gelmez. En uzun yolculuklar da bile güvenli şekilde eşyalarınız taşınmış olur. Keçiören nakliye fiyatları oldukça uygun ve ucuzdur. Piyasa fiyatının altında bir değer belirleyerek müşterilerimizin memnun kalmasını sağlarız.

Keçiören Evden Eve Taşımacılık Şirketi

kecioren evden eve nakliyat firmasi
Keçiören evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın daha güvende olması için yasal olarak nakliyat sigortası yaparız. Nakliyat sigortası ile eşyaların başına taşınma esnasında bir şey geldiği zaman bütün masrafları şirketimiz ödemekle yükümlüdür. Aynı zamanda müşterilerimiz ile nakliyat sözleşmesi de imzalarız. Aynı gün içinde ve belirlediğiniz saat aralıklarında eşyalarınız sağlam bir şekilde istediğiniz adreste olur.

Keçiören nakliye şirketi olarak sadece ev taşımayız. Aynı zamanda ofis ya da büro taşıma işlemlerini de kolaylıkla yaparız. Özellikle evrak ve dosyaların birbirleri ile karışmasını önlemek için numaralama tekniğini kullanırız. Bu sayede muazzam bir şekilde bütün ofis eşyalarınızı paketleyip nakliye araçlarımıza dizeriz. Bilgisayar gibi elektronik cihazlarınızın hasar almaması için karton kutu ile paketleme yaparız. Yeni taşınacağınız işyeri ister şehir içinde ister de şehir dışında olsun uzman şoförlerimiz ile ofis eşyalarınız aynı gün içinde teslim edilir. Ofis taşıma işlemleri için firmanın belirlediği miktarlar oldukça düşüktür. Detaylı bilgiler elde etmek için internet sayfamız üzerinde yer alan iletişim numaraları üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Pendik evden eve nakliyat Yazısını inceleyebilirsiniz.

Keçiören Ev Taşıma Firması

Keçiören ev taşıma firması olarak sadece küçük ve parça eşyaları taşımayız. Villa veya rezidans gibi yüksek katlı ve geniş odalı evlerinizi aynı özen ve titizlikle taşımaya başlarız. Villadan taşınılacak eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemlerini en kaliteli şekilde yerine getiririz. Villadan taşınılacak eşyalar çok fazla olduğu için asansörlü nakliyat sistemini kullanırız. Üstelik asansörlü eşya taşıma sisteminde 17. kata kadar eşyaları çıkarabilme ya da 17. kattan indirebilme imkanımız vardır.

Ev taşıma hizmetinin yanında eşya depolama hizmetini de ortaya koyarız. Her ilde ve bölgede yer alan oda görünümünde depolarımız sayesinde eşyalarınızı seneler boyunca uygun bütçeler ile saklayabilirsiniz. Ev eşyalarınızı, kolili eşyalarınızı ya da diğer tüm malzemelerinizi sözleşme imzalayarak belirlediğiniz zamana kadar depolarımızda güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Depolarımız gizlidir. Bir başkası tarafından yeri bilinmez. Bu sayede eşyalarınız her zaman güvenli ve kaliteli şekilde içinde seneler boyunca kalabilir.

Keçiören Evden Eve Nakliyeci

evden eve tasimacilik kecioren
Keçiören nakliye şirketi eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması için oldukça özenli ve titiz davranır. Dolap, mobilya veya beyaz eşyaların paketleme işlemine geçmeden önce uzman marangozumuz eşyaların de-montaj işlemini hızlı şekilde gerçekleştirir. Daha sonra her ürüne uygun olacak şekilde paketler seçilir. Paketlerin ağzı açılmaması için sıkı bir şekilde bantlanır. Birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile eşyalarınız hiçbir şekilde dışarıdan hasar almaz ve güvenli şekilde taşınmış olur. Kullandığımız ambalajlar yırtılma ve sürtünmelere karşı da oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapıdadır.

Paketlenen ürünler nakliye araçlarına yerleştirilir ve nizami bir şekilde çelik kasada eşyalar dizilmiş olur. İster şehir içi ister de şehir dışı olsun, tüm eşyalarınız güvenli şekilde taşınır. Adreslere ulaşmış olan eşyaların montaj işlemleri yapılacağı zaman marangozumuz devreye girer. Bu sayede kısa süre içinde bütün beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız monte edilerek taleplere göre eşyaların hepsi uzman ekibimiz tarafından evinize yerleştirilir.

Taşınma esnasında kod sistemini kullanırız. Bu sistem ile eşyaların hangi odaya taşınılacağı kolay bir şekilde bulunur. Böylece karışıklık olmadan kısa zamanda tüm eşyalar olması gereken yerlerinde olur. Keçiören nakliyeciler ile iletişime geçmek isteyenler resmi web sayfamız üzerinde yer alan telefon numaralarımıza bağlanabilir. Haftanın 7 günü her saat diliminde müşteri hizmetleri hattımız size yardım etmektedir.

Keçiören Güvenilir Ev Taşıma Şirketi

Keçiören evden eve nakliyat firması olarak taşınma sürecini en kolay hale getirmek için elimizden gelen her çalışmayı yapmaya devam ederiz. Öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti ile bir plan oluşturmaya başlarız. Eşyaların ne kadar olduğuna, eşyaların taşınılacak yerle arasındaki mesafeye, kullanılacak olan nakliye araçlarının sayısına, personel sayımıza ve eşyaların hangi türdeki paketler ile ambalajlama işlemi yapıldığına göre bir fiyat belirlenir. Fiyat konusunda uzlaşma sağlandıktan hemen sonra nakliyat sözleşmesi imzalanır. Bununla birlikte nakliyat sigortasını da hemen yaparız. Bu sözleşme ve sigorta sayesinde eşyalarınız yasal olarak korunma altına alınır. Belirlenen gün ve saatte en uzman kadromuz ile evinize gelip eşyaların hepsini en muazzam şekilde paketleyip nakliye araçlarımıza dikkatli şekilde taşırız.

Yüksek kattan eşyaların indirilmesi gerekiyorsa, hemen dış cephe asansörümüzü kurup taşıma işlemine başlarız. Asansör ile taşınan tüm eşyalar daha güvenli olur. Aynı zamanda daha kısa sürede nakliye araçlarına alınarak zamandan tasarruf yapmanıza yardımcı olurlar. Parça ve küçük eşya taşıma hizmetimiz de vardır. Aynı ilde farklı bölgelere ya da farklı şehirlere en küçük ve parça eşyalarınızı da güvenli bir şekilde hasar almasına izin vermeden taşırız.

Sefaköy evden eve nakliyat Yazısına da göz atabilirsiniz.

Keçiören Nakliye Şirketi Telefon

Keçiören evden eve nakliyat firması olarak şehirlerarası nakliyat işlemlerini de başarılı şekilde yaparız. Türkiye’nin her bölgesine aynı gün içinde eşyalarınız teslim edilir. Eşyalarınızın başına olumsuz durumlar meydana gelmez ve nasıl alındıysa o şekilde teslim edilir. Üstelik en uygun fiyatlar ile taşıma işlemlerini gerçekleştiririz. Ofis eşyalarınızı da yeni taşınacağınız işyerine güvenli şekilde taşırız. Ayrıca sadece ofis ve ev taşıma işlemi yapmayız. Bununla birlikte fabrika, mağaza, fuar, banka gibi alanların da taşınmasına yardımcı oluruz. Bize ulaşmak için internet adresimiz üzerinde yer alan telefon numaralarımıza bağlanabilirsiniz.

Keçiören Evden Eve Nakliye Firması

Keçiören evden eve nakliyat firması olarak her türlü hizmeti vermeye devam ederiz. Bize her saat diliminde ulaşabilmeniz mümkündür. Firma olarak anlaştığımız ücret karşılığında ve belirlenen saat- gün aralığında taşınma işlemlerini aynı gün içinde güvenilir ve en kaliteli şekilde yerine getiririz. Taşınmadan önce eşyaların iyi bir şekilde paketlenmiş olmasına dikkat etmemiz gerekir. Böylece eşyalarınız her zaman koruma altına alınır.