İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firması ile hem eşya taşıma hem de eşya depolama hizmetlerimiz mevcuttur. Ev ve ofis taşımacılık hizmetimiz ile taşınma işlemleri her zaman daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşir. Taşınma esnasında eşyaların zarar görmemesi için en önem verdiğimiz şey, eşyaların kaliteli malzemeler ile paketlenmesidir.

İstanbul Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

evden eve nakliyat

İstanbul nakliye fiyatları belirlenirken birçok detayları ele alarak bir fiyat ortaya koyarız. Özellikle eşyaların taşınılacağı bölgenin mesafesi oldukça önemlidir. Şehir dışına taşınan eşyalar daha maliyetli olur. Bununla birlikte eşyaların hangi malzemeler ile paketleneceği de fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Kullanılacak nakliye araçlarının türü ve çalışan personelin sayısı da fiyatların artmasında ve azalmasında etkili olur.

Asansör sistemi ya da merdivenle eşyaların taşınılacağına karar verilir. Asansör ile taşınılan eşyalar için daha fazla ücret talep edilir. İstanbul nakliye firması olarak her zaman fiyatlarımızı en düşük olacak şekilde belirleriz. Maddi konuda sıkıntı yaşayanlar da imkanlarımızdan daha kolay bir şekilde yararlanabilir. Fiyat konusunda önceden müşteri temsilcilerimiz ile birlikte detaylı görüşmeler yapabilirsiniz. Bunun için resmi internet sayfası üzerinde yer alan telefon numaralarımıza bağlamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca Sefaköy Evden Eve Nakliyat  adlı yazımızı inceleyebilirsiniz

İstanbul Evden Eve Taşımacılık Şirketi

İstanbul evden eve nakliyat firması hem şehir içinde hem de şehirlerarasında hizmetlerini hızla sürdürmeye devam etmektedir. Yeni teknoloji ile üretilen en geniş araç filomuz ile eşyalarınız her zaman güvenli ve sağlam bir şekilde taşınır. Bununla birlikte eşyalarınızı taşımaya geçmeden önce sigortalama işlemini ücretsiz şekilde yaparız. Eşyalarınızın zarar görmesi ya da hasar alması durumunda eşyaların üzerine yaptığımız nakliyat sigortası sayesinde eşyalar için ödenecek olan tüm masraflar nakliye şirketimiz tarafından karşılanır. Sizin ek masraf ödemenize gerek kalmaz.

Sorunsuz bir şekilde İstanbul nakliye şirketi şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerini aynı gün içinde halleder. Eşyalarınızı kafanızda soru işareti oluşmadan firmamıza emanet edebilirsiniz. Kendi eşyalarımız gibi titiz bir şekilde eşyalarınızı paketleyip nakliye araçlarına aktarırız. Eşyaların paketlenmesi için en uygun paketi seçeriz. Paketler dayanıklı ve sağlam bir yapıda olmalıdır. Özellikle kış aylarında soğuklarda etkilenmemesi için yağmura ve kara karşı dayanıklı bir yapıda olan paketleri seçmeniz gerekir. Firma olarak birinci sınıf kalite ile yapılmış olan paketleri tercih ederiz. Aynı zamanda eşyaların boyutuna, ağırlığına ve türüne bakarak en uygun paketi kullanırız. Paketleme ve ambalajlama işlemi taşınmada en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisidir. Paketleme işlemi için hayretten sizden ücret almayız.

İstanbul Evden Eve Nakliyeci

İstanbul nakliyeciler olarak İstanbul ilinin tüm semtlerine, mahallelerine ve ilçelerine mesafe fark etmeksizin hem parça hem de yüklü eşyaları sağlam şekilde taşırırız. Eşyaların taşınmasına geçmeden önce uzman eksperlerimiz ile birlikte taşınılacak olan eşyalarınız incelenir ve listesi yapılır. Ayrıca asansör sisteminin kurulması için öncelikle evinizin çevresi ve bahçesi incelenir. 56 m ve 48 m uzunluğunda olan asansörlerimiz ile en yüksek katlara kadar eşyalarınızı indirme imkanımız vardır. 2. kattan kurulmaya başlanır. En fazla 14. kata kadar asansörü kurma şansımız vardır. Asansörü işinde uzman olan ekibimiz hemen kurar ve eşyalarınız hızlı bir şekilde nakliye araçlarına aktarılır.

Nakliye araçlarımız da en son model teknoloji ile üretilmiştir.  Yüksek performansı sayesinde eşyalarınızı en uzak şehre bile aynı gün içinde ulaştırırız. Ayrıca kapalı çelik kasasında eşyalarınız asla hasar ve darbe almaz. İstifleme yöntemi ile dizilen eşyalar arasında boşluk olmayacağı için kırılma, çarpma, düşme, sürtünme gibi durumlar da meydana gelmez. Ev taşıma işlemi dışında ofis eşyalarınızı da aynı özenle taşımaya devam ederiz. Ofis eşyalarınızı en kaliteli paketler ile paketleriz. Özellikle evrak dolabı, masa, elektronik cihazlarınız büyük olduğu için bu eşyaları küçük parçalara ayırarak daha kolay bir şekilde paketlenmesine yardımcı oluruz. Demontesi yapılan eşyaların taşınmasından sonra montaj işlemlerini de ücretsiz bir şekilde marangozumuz hızlıca halleder. Eşyalarınızı belirlediğiniz gün ve saatte sağlam ve dayanıklı nakliye araçlarımız ile yeni ofisinize veya işyerinize aktarırız.

Mağaza taşımacılığında da eşyalarınızı özenle askılarda taşırırız. Kıyafetleri askılara astıktan sonra toz ve kir kapmaması için ambalajlar geçiririz. Saat, takı, vb. gibi eşyaları da özel kutular ile taşırırız. Kıyafetleriniz hiçbir şekilde kırışmazken, eşyalarınız da asla kırılmaz. Güvenli ve emniyetli şekilde eşyalarınızı İstanbul nakliyeciler ile taşıyabilirsiniz.

Ayrıca  Pendik Evden Eve Nakliyat  adlı yazımızı inceleyebilirsiniz

İstanbul Evden Eve Nakliye Firması

İstanbul ev taşıma firması ile eşyalarınız tüm şehirlere güvenli bir şekilde taşınır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, eşyalarınız aynı gün içinde teslim edilir. Eşyaların teslim edilmesinden sonra müşterilerimizin isteğine göre mobilya gibi ağır eşyaların yerleştirilmesine de yardımcı oluruz. Uzman kadromuz her zaman titiz ve steril bir şekilde çalışır. Kılık ve kıyafetlerine her zaman dikkat ederler. Bir giydikleri kıyafetleri yeni bir taşınma işlemi sırasında tekrar giymezler ve yenileri ile değiştirirler.

Aynı zamanda paketleme işleminde her zaman tek kullanımlık paketleri tercih ederiz. Bu sayede eşyalarınız sadece size özel paketler ile paketlenir ve kullanılmış paketler yeniden değerlendirilmemiş olur. Nakliye araçlarımızın da bakım ve onarımlarını her taşınma işleminden sonra yaparız. Her gün düzenli olarak nakliye araçlarımız yıkanmaktadır. Böylece hijyenik ve temiz şekilde eşyalarınız taşınır. Bir daha yeniden eşyalarınızı temizlemenize gerek kalmaz.

İstanbul Nakliyeci Önerisi

İstanbul nakliyeciler ile eşyalarınızı taşımanın yanında eşya depolama hizmetini de sizlere sunarız. Hem parça hem de çoklu olarak eşyalarınızı geniş eşya depolama dolaplarımızda rahat bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Sadece size özel olarak kiralanır ve kendi eşyalarınız dışında başka eşyalar saklanmaz. Oldukça temizdir. Her gün en derine kadar temizlenir. Odalar şeklinde yapılmıştır. Hem İstanbul ilinde hem de şehir dışında eşya depolarımız bulunur. En uygun fiyatlar ile bulunduğunuz illerde eşyalarınızı istediğiniz zamana kadar saklama imkanınız vardır. Eşyalarınızı depolarımıza koymadan önce paketleme işlemini de yaparız.

Bununla birlikte eşyaların resmi olarak korunması için ise nakliyat sigortasını da anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ile birlikte yaparız. Böylece eşyalarınızın başına bir şey geldiği zaman İstanbul nakliyeciler bütün masrafları ödemiş olur. Firmamız ile iletişime geçmek isteyenler telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir.

İstanbul Asansörlü Ve Sigortalı Nakliyeci

evden eve nakliyat

İstanbul nakliyeci olarak hem sigortalı hem de asansörlü şekilde eşyalarınızı taşıyarak zarar görmesini engellemiş oluruz. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi taşıdığımız için asla dışarıdan darbe almaz. Eşyalarınızın güvenli ve uygun fiyatlar ile taşınması için her türlü hizmeti ortaya koyarız. Maddi amaçtan önce müşterilerimizin mutlu ve memnun kalmasını hedefleriz. Her zaman müşteri memnuniyeti bizim için ön planda olur.

İstanbul En İyi Nakliye Firması

İstanbul evden eve nakliyat firması bünyesinde çalışanlarımız alanında tecrübeli ve donanımlı kişilerdir. Önceden şirketimiz tarafından verilen montaj, demontaj, paketleme, ambalajlama, taşıma, yerleştirme gibi alanlarda eğitimlere katılmışlardır. Bu sayede gerekli donanımı ve bilgileri elde ederek kendilerine bu alanda deneyim kazandırmışlardır. İşlerini her zaman en profesyonel ve hızlı şekilde hallederek müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmada oldukça başarılı olmuşlardır. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.