Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Evden eve nakliyat tavsiye edilen firmalardan alınması gereken bir hizmettir ve firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile sektörün öne çıkan firmalarından biri olmayı başarmış bulunuyoruz. Ev taşıma sürecini sizin için daha kolay, sorunsuz ve ekonomik hale getiren bir firma olarak hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızın sayısına ya da niteliğine bakmadan memnun kalacağınız nakliye hizmeti vermeyi ve sizin için taşınacak olan diğer arkadaşlarınıza tavsiye edebileceğiniz bir firma olmayı amaçlıyoruz. Eşyalarınızın taşınacağı yeni adresiniz belli olmadığından güvenli eşya depolarımızda eşyalarınızı muhafaza ediyor, eşyalarınızı paketlemek için vakit bulamadığınızda eşya paketleme hizmeti veriyor ve sıfır hasar ile eşyalarınızı yeni adreslerine ulaştırmak için gerekli önlemleri alıyoruz.

En İyi Nakliye Firması

Hizmet kalitesi ile öne çıkan nakliye firmalarından bir olmayı ve sektörde yerimizi korumayı başarmış bir şirketiz. Ev ya da ofis taşıma, bireysel veya kurumsal nakliye talebi fark etmeksizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak profesyonel hizmeti verebilecek donanımdayız. Nakliye sürecini eşyalarınızın ve eşyalarınızın bulunduğu mekanın durumu, sizin istekleriniz doğrultusunda planlıyoruz. Hangi araç ve ekipmanlar ile hangi zaman dilimi içerisinde ve kaç kişilik ekiple nakliye hizmeti alacağınızı öncesinde belirleyerek sizin onayınıza sunuyoruz. Onay verdiğiniz haliyle nakliye planımızı uyguladığımız ve profesyonel bir firma olduğumuz için taşınma sürecinde herhangi bir sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyor ve süreci profesyonel şekilde yönetiyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hareket ederek her daim size daha kaliteli hizmet vermeyi amaçladığımız için hizmet yelpazemizi de taşınma sürecindeki ihtiyaçlarınız doğrultusunda genişletiyoruz. Taşınma sürecini sadece eşyaların bir konumdan başka bir konuma götürülmesi olarak görmeyip bu süreci sizin için hem mental olarak hem de eşyaların orijinalliği bakımından en hasarsız şekilde atlatmanızı sağlıyoruz.

Ev Taşıma Firması

ev tasima firmasi 7 24

Profesyonel bir ev taşıma firması olarak nakliye sürecini uygun olduğunuz gün ve saatler doğrultusunda planlıyoruz. Yoğun bir çalışma temposu içerisinde olmanız durumunda, uygun olduğunuz vakitlere göre firmamızdan 7/24 nakliye hizmeti talep edebilmenize imkan tanıyoruz. Eşyalarınızın sıfır hasar ile yeni adresine taşınması için özen gösterdiğimiz gibi bu süreçte mümkün olabildiğince hijyen kurallarını da uyguluyor ve hem evinize hem de binanıza zarar vermemeye önem veriyoruz.

Paketleme hizmeti talep etmeniz halinde; eşyalarınızı standart ambalaj ve kolilere yerleştirmek yerine, özelliklerine göre uygun ambalaj malzemesi seçerek paketleme yapıyoruz. Nakliye esnasında deforme olmayacak birinci kalite malzemeler ile paketleme yaparak hasar riskini en aza indiriyoruz. Önemli belge ve evraklarınızı suya ve toza dayanıklı olan paketlere yerleştiriyoruz. Demonte edilmesi gereken eşyalarınızın marangozlar tarafından demonte haline gelmesini ve parçaların kaybolmayacak şekilde paketlenmesini sağlıyoruz. Hangi eşyanızın hangi kolide olduğunu rahat bulabilmeniz adına, kolilerin üzerlerine bilgilendirici etiketler yapıştırıyoruz.

Nakliyeci Önerisi

Taşınma sürecinin hasarsız ve stressiz şekilde atlatılabilmesi için en önemli nokta, doğru nakliyeci seçimidir. Taşınma sürecinin yönetimi nakliye firmasında olduğu için profesyonel bir firma ile çalışmanız, herhangi bir sorumluluk almadan problemsiz şekilde taşınmanızı sağlar. Uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet veren firmalardan biri olarak, her bütçeden çok sayıda kişinin taşınma sürecini sorunsuz şekilde atlatmasına yardımcı olmuş bir firmayız. Referans müşterilerimiz ile her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşarak nakliye hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Profesyonel bir firma olarak nakliye sürecindeki haklarınızı güvence altına almak ve alacağınız hizmetin kapsamını yazılı hale getirmek için sözleşme hazırlıyoruz. Dolayısı ile nakliye süreci başlatılmadan önce size taahhüt ettiğimiz hizmetleri aynı söz verdiğimiz şekli ile sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile taşınma sürecinizi kolaylaştıracak şekilde nakliye hizmeti verirken kontrollü bir şekilde ilerliyor ve eşyalarınızın karışmasının, unutulmasının ya da çalınmasının önüne geçmiş oluyoruz. Taşınma sürecini sizin için uzun ve zorlu bir süreç olmaktan çıkartıp net tarih ve saatler ile nakliye hizmeti vererek gündelik hayatınızı da buna göre planlamanıza olanak sağlıyoruz. Bu sayede yoğun bir temponuz olsa bile yorulmadan taşınma sürecinizi tamamlamış ve yeni evinize yerleşmiş oluyorsunuz.

Evden Eve Taşımacılık Şirketi

Türkiye’nin hangi bölgesine taşınmak isterseniz isteyin aynı kalitede ve özende hizmet veren bir nakliye şirketi olarak taşınma sürecinizi konforlu hale getirmeye çalışıyoruz. Uzun yılların getirdiği deneyim ve problemsiz çalışma prensiplerimiz ile sektörde kendisine yer edinmiş bir taşımacılık şirketiyiz. Evden eve nakliyat tavsiye konusunda öne çıkan firmalardan biri olarak evlerinizdeki bütün eşyaların taşımacılığını üstlenebileceğimiz gibi sadece talep ettiğiniz birkaç parça eşya için de taşımacılık hizmeti verebiliyoruz. Herhangi bir malzeme veya ekipman temin etmenize gerek kalmadan eşyalarınızın eski adreslerinden yeni adreslerine taşınarak kurulumlarının tamamlanması hizmetlerini bütünü ile üstlenebilecek geniş hizmet yelpazemiz ile taşınmanızı sağlıyoruz.

Güvenilir Ev Taşıma Şirketi

ev guvenilir tasima sirketi

Maddi ve manevi değeri yüksek olan eşyalarınızı sıfır hata ile yeni adresinize ulaştırıyoruz. Kaybolmaması gereken antika eşyalarınızı, çabuk bozulabilecek elektronik cihazlarınızı, sizin için manevi değeri bulunan eşyaları güvenilir nakliye yöntemlerimiz ile taşıyoruz. Sigortalı nakliye firması olarak eşyalarınızı sigortalama seçeneği de sunuyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sonrasında geniş kapsamlı bir sigorta poliçesi hazırlayarak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız, güvenli nakliye yöntemlerimiz ile eşyalarınızın hasar almayacağını garanti etsek de firmamızdan kaynaklanmayan, dış etkenlere bağlı hasar risklerinin yaratabileceği mağduriyetleri de önleyebilmek için sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Sadece sigortalı nakliyat hizmetinden yararlanmak istediğinizi bize belirtmeniz yeterli olup yüksek miktarlarda sigorta ücretleri ödemeden taşınma sürecinizin problemsiz olmasını garanti altına alıyoruz.

Asansörlü ve Sigortalı Nakliyeci

Nakliye sektöründeki gelişmeleri takip eden asansörlü nakliye firması olarak eşyalarınızın evden daha kısa süre içerisinde, güvenli şekilde çıkartılmasını sağlıyoruz. Yüksek katlı ve dar merdivenli binalardan hijyenik şartlar altında kısa süre içerisinde eşyalarınızı çıkartarak nakliye aracına yüklüyoruz. Talep etmeniz durumunda eşyalarınızı sigortalayarak asansörlü araçlarımız kaynaklı herhangi bir hasar durumu oluşması halinde, firma olarak hasarı tazmin ediyoruz.

Binanızın yüksekliği ne kadar olursa olsun vinçli asansörlü nakliye araçlarımız ile güvenli bir ortam yaratarak eşyalarınızı darbe almadan aşağıya indiriyoruz. Asansörlü nakliye araçları sayesinde nakliye ekiplerimizin işgücünü ve dolayısı ile de nakliye sürecinin maliyetini azaltıyoruz. Eşyaların merdivenlerden tek tek aşağıya indirilmesi ile kıyaslandığında çok daha kısa süre içerisinde asansörlü araçlar ile eşyalarınızı aşağıya indiriyoruz. Eşyalarınızın merdivenden insan gücü ile indirilirken hasar alma riskini de azaltıyoruz.

Nakliye Şirketi Telefon

Profesyonel nakliye hizmeti veren bir firma olarak 7/24 taşımacılık hizmeti alabilmenizi sağlıyoruz. İletişim adreslerimiz üzerinden istediğiniz zaman bize ulaşabilmeniz ve uygun olduğunuz tarihte nakliye hizmeti talep edebilmeniz mümkündür. Ayrıca taşınma sürecinizin her aşaması da firmamız tarafından telefon ile size aktarılır ve onayınız alınır. Nakliye fiyatları ve verdiğimiz hizmetler ile ilgili detaylı bilgi almak istemeniz durumunda telefonla veya nakliye ofisimize gelerek net bilgi talep edebilirsiniz. Evden eve nakliyat tavsiye edilen firmalardan biri olarak nakliye süreci ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilmek, mevcut nakliye planı için ek hizmet talep edebilmek için iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.