Eskişehir Evden Eve Nakliyat

Eskişehir evden eve nakliyat firması olarak hem şehir içinde hem de şehirler arasında taşıma işlemlerini yapmaktayız. Taşınacak eviniz kaç odalı olursa olsun, aynı gün içinde yeni taşınacağınız eve eşyalarınız sağlam bir şekilde ulaşır. Eşyaların taşınmasından önce paketleme ve ambalajlama işlemleri yapılır. Bu sayede eşyalarınız darbeden etkilenmez ve hasar almaz.

Eskişehir En İyi Nakliye Firması

Eskişehir ilinde en güvenilir ve kaliteli taşıma hizmeti veren firma olarak müşterilerimizin her zaman memnun kalması için her türlü hizmeti vermeye devam ederiz. Taşınmaya geçmeden önce ekspertiz işlemi yapılır. Bu işlem tamamen ücretsizdir. Uzman kadromuzdan biri gelerek öncelikle eşyaların ne kadar olduğuna, taşınılacak evin kaç kat ve kaç odalı olduğuna, taşınılacak yerin mesafesine, ne kadar personel sayısının olacağına, paketleme işlemi için hangi ürünlerin kullanılacağına bakılır. Bütün unsurlar ele alınarak bir plan oluşturulur ve fiyat belirlenir. Oldukça uygun fiyatlar ile çalışırız. Bu sayede müşterilerimiz her zaman bizimle çalışmaktan mutluluk duyar.

Eşyaların çokluğuna göre asansör sisteminin kullanılıp kullanılmayacağı belirlenir. Aynı zamanda taşınılacak yerin kaçıncı katta olduğuna da bakılır. En yüksek 25. kata kadar taşıma imkanımız vardır. Asansörlü taşıma sistemi bazı apartmanların koşullarına uymayabilir. Örneğin; apartmanların girişlerinde ağaç veya elektrik direği gibi engellerin bulunması durumunda asansörün kurulması imkansız olduğundan dolayı mecburen uzman kadromuz eşyalarınızı elle taşıma yoluna gider. Asansörlü taşıma sistemi elle taşıma sistemine göre daha güvenli ve hızlıdır.

Eskişehir Güvenilir Ev Taşıma Şirketi

tavsiye edilen ev tasima firmasi eskisehir
Eskişehir nakliye firması aynı zamanda öğrencilerin de yardımına koşmaktadır. Sezonluk olarak taşınan öğrencilere uygun bütçeler ile yardımda bulunuruz. Parça veya küçük eşyaların aynı ilde farklı bölgelere taşınmasını da sağlarız. Öğrencileri zora sokmadan en ucuz fiyatlar ile eşyalarını sağlam bir şekilde aynı gün içinde yeni taşınacakları yere taşırız.

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini de gerçekleştiririz. Özel nakliye araçlarımız ve uzman şoförlerimiz ile eşyalarınız bir şehirden başka şehre kolay bir şekilde taşınır. Taşınma esnasında şoför nakliye aracını dikkatli ve özenli bir şekilde kullanır. Bu sayede eşyalarınızın başına olumsuz durumlar meydana gelmez. Aynı zamanda eşyaların paketlenmesini de isteğe göre en kaliteli şekilde yaparız. Paketleme işlemi için kullandığımız malzemeler her mevsime uygundur. Özellikle kışın zorlu ve yağışlı zamanlarda kullandığımız ürünler eşyalarınızın hasar almasını engeller. Paketleme ve ambalajlama işlemi için şirketimiz ekstradan ücret talep etmez. Bize ulaşmak isteyenler internet üzerinde yer alan telefon numaralarımıza bağlanabilir.

Ağrı evden eve nakliyat Yazısını inceleyebilirsiniz.

Eskişehir Evden Eve Nakliyeci

Eskişehir evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın her zaman yasal olarak da güvence altına alınmasını sağlarız. Bunun için anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ile eşyalarınızın hepsini sigortalatırız. Aynı zamanda müşterilerimiz ile nakliyat sözleşmesi de yaparız. Sigorta ve sözleşme sayesinde taşınma işlemi sırasında en ufacık bir şekilde eşyaların zarar görmesi durumunda tüm maddi kayıplar Eskişehir nakliye şirketi tarafından karşılanır.

Eşyaların taşınmasında de monte işlemi gerekiyorsa, işinde uzman olan marangozumuz bütün mobilyaların sökülmesine yardımcı olur. Ayrıca yeni taşınacağınız eve montaj işlemlerinde de marangozumuz size yardımcı olacaktır. Zamandan tasarruf sağlamanız için en son model teknoloji ile üretilmiş nakliye araçlarımız ve asansör sistemi ile eşyalarınızı hem güvenli hem de kısa süre içinde istediğiniz yere ulaştırmış oluruz. Eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanmasından sonra istifleme yöntemi ile nakliye araçlarına düzenli bir şekilde yerleştirilir. Bu sayede trafikte eşyalar arasında sürtünme, çarpma ya da düşme gibi durumlar oluşmaz.

Eskişehir Ev Taşıma Firması

Eskişehir ev taşıma firması olarak eşyalarınız ne kadar fazla olursa olsun, en kolay ve hızlı şekilde hem şehirler arasına hem de şehir içine tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşırız. Çok fazla eşyanız varsa ve taşınacağınız yeni evin yüksekliği fazlaysa yük asansörlerimizi kullanarak taşıma işlemlerini yerine getiririz. Eşyalarınızın zarar görmemesi için asansöre alınmadan önce detaylı bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanması yapılır. Bilgisayar ve elektronik cihazlarınız karton kutular içine koyulur. Bu sayede eşyalarınız dışarıdan darbe almaz. Eşyaların paketlenmesinden sonra direkt olarak asansöre alınır ve başka bir yer ile eşyalarınız temas etmez. Asansörden de en son model nakliye araçlarımızın içine sırasıyla dizilir. Aynı gün ve belirlediğiniz saat aralıklarında eşyalarınız istediğiniz adreste olacaktır.

Firma olarak ev taşımacılığının yanında ofis taşıma işlemlerini de başarılı bir şekilde yapmaktayız. Ofis taşıma işlemleri için ekipmanlarımız ve uzman kadromuz hazır halde bulunur. Daha önceden çalışanlarımıza paketleme, ambalajlama, taşıma, depolama, montaj, de montaj gibi alanlarda şirket olarak eğitim veririz. Bu sayede pratik ve donanımlı şekilde ekibimiz hem ofis hem de ev taşıma işlemlerini en kısa sürede halletmiş olur.

Eskişehir Asansörlü Ve Sigortalı Nakliyeci

sigortali asansorlu tasimacilik eskisehir

Eskişehir nakliyeciler ile ev ve ofis taşıma işlemleri oldukça kolay hale gelmektedir. Eşyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için paketleme işlemlerini işinde profesyonel olan ekibimiz ile birlikte yaparız. Paketleme işlemi için kullanılacak malzemeleri dikkatli şekilde seçeriz. Paketlenecek olan eşyaların hangi türde olduğuna, ağırlığına, boyutuna ve ebatına bakarız. En uygun olan balonlu naylon ya da taşıma battaniyesini kullanırız. Bu sayede her mevsim taşınma işlemlerinde eşyalarınız asla hasar almaz.

Buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi gibi büyük eşyaların paketlenmesi için naylon paketler kullanılır. Bu paketler ile beyaz eşyalarınıza zarar gelmez. Ofis eşyalarınızı da aynı şekilde en uygun paketleme ve ambalajlama tekniği ile sararız. Özellikle bilgisayar gibi önemli cihazların darbe almaması için karton kutuların içine koyup paketleme işlemini yaparız. Paketleme ve ambalajlama işlemi için şirketimiz sizden ücret talep etmeyecektir. En uygun fiyatlar ile taşınma işlemlerini firmamızla birlikte halledebilirsiniz.

Yalova evden eve nakliyat Yazısına da göz atabilirsiniz.

Eskişehir Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

Eskişehir nakliyeci olarak şehir içinde parça, ofis, büro veya ev eşyalarını aynı gün içinde sorunsuz bir şekilde yeni taşınacağınız adrese iletiriz. Nakliye araçlarımızın içinde eşya asansörleri yer aldığı için eşyalarınız taşınırken herhangi bir şekilde hasar meydana gelmez. Büyük ve fazla olan eşyalarınızı bir şehirden başka şehre de aynı gün içinde kolay bir şekilde taşırız. Asansörlü sistemimiz ile eşyalarınız kısa sürede ve daha güvenli şekilde taşınmış olur. Asansörlü eşya taşıma sisteminde maliyet daha fazladır. Fakat Eskişehir evden eve nakliyat şirketi olarak en uygun bütçeler ile faaliyet göstermekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Eskişehir Nakliyeci Önerisi

Eskişehir nakliyeciler olarak en güvenilir ve kaliteli şekilde hizmet vermeye devam ederiz. Üstelik en ucuz fiyatlar ile eşyalarınızı kaliteli şekilde taşırız. Sadece ev, ofis, büro taşımacılığı yapmayız. Aynı zamanda askılı taşıma sistemi ile tekstil alanında da taşıma işlemlerini yaparız. Yeni açacağınız mağazaya bütün kıyafetleri ve aksesuarları muazzam şekilde askılı sistem ile taşıyıp kırışmalarını engelleriz. Eskişehir evden eve nakliyat firması ile çalışmak isteyenler resmi web sayfamız üzerinde yer alan iletişim numaralarından bize ulaşabilir. Haftanın her günü her saat hizmet vermeye devam ederiz. Dilediğiniz vakit bizi arayıp soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.