Elazığ Evden Eve Nakliyat

Çoğu zaman stresli ve ertelenmesi gereken bir işlem olarak görülen taşınma faaliyetlerinde ertelemelerinize son vererek uzman ekip kadromuz yardımı ile işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Elazığ evden eve nakliyat için firmamız, güvenilir adresler arasında yer alır.

Elazığ Evden Eve Nakliye Firması

ev nakliye firmasi

Müşteri memnuniyetini düşünerek size her geçen gün daha iyi hizmet sağlayabilmek için şirketimizi büyütmeye, her gün daha iyiyi sunabilmek için çalışmaya ve araştırmaya devam ediyoruz. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, yeniliklere açık güçlü bir iletişim ile müşteri güvenini sağlamak, beklentilere cevap verebilecek hizmet hedefini, ilke edinen bir firmayız. Elazığ nakliye şirketi şehir içi ve şehirlerarası dışında zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider taşımacılık olup, müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak her gün büyümeyi hedefliyoruz.

Elazığ  Asansörlü ve Sigortalı Nakliyeci

Hizmet kalitemizin yanı sıra tercih ettiğimiz yardımcı ekipmanlar ile de farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz. Çok katlı apartmanların yüksek katlarında konaklıyor olmanız bizim için bir sorun oluşturmaz. Donanımlı iş araçlarımız ve uzman ekip kadromuz ile eşyalarınızın çizilmeden, hızlı, titiz bir şekilde aktarılması sağlanır. Elazığ asansörlü nakliye firması olarak farkımızı hizmetimiz ile somut şekilde ortaya koyuyoruz.

Ayrıca Alibeyköy Evden Eve Nakliyat adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Elazığ  En İyi Nakliye Firması

Kapsamlı ve güvenilir poliçeler, şehir içi ve şehirlerarası yük ve insan taşımacılığını güvence altına alır. Böylece hem ekonomik hem de manevi kayıpların önüne geçilir. Elbette taşımacılık sigortası farklı kişi ve kurumlarca yapılabilir. Burada en önemli nokta, taşımacılığı yapan kurumun güvenilir ve köklü olmasıdır.  Nakliye işlemlerinde firmamızı tercih edenlerin sigortalı taşımacılık konusunda içleri rahat eder. Taşımacılıkta her zaman bir risk unsuru vardır. İnsan ya da eşya taşınması sırasında karşılaşılabilecek tehlikelere karşı yükün güvence altına alınması çok büyük önem taşır. Zaman içerisinde taşımacılık sektörü geliştikçe, sunulan nakliyat sigortaları da farklı kapsamlarla, oluşan ihtiyaca yanıt verir. Sigortalı eşya taşımacılığı için üç farklı teminat poliçesi vardır.

Tam Ziya;

 • Taşınan yük araç üzerindeyken hasar gördüğünde devreye giren bu sigorta kapsamında, araçlar yükün birlikte hasar görmesi halinde zarar karşılanır.

Dar Teminat;

 • Yükü taşıyan aracın başına gelebilecek yanma, devrilme, çarpışma gibi durumlarda taşınan yükün kısmi hasarları teminat altındadır. Malın ıslanması, çalınması ve eksilmesi teminat dışındadır.

Geniş Teminat;

 • Taşınacak yükü çıkış noktasından varış noktasına kadar karşılaşabileceği tüm tehlike ve risklere karşı güvence altına alan bu teminatta sadece yükün kendi kusuru kapsam dışındadır. Yükleme ve boşaltma halinde oluşabilecek hasarlar teminata dâhildir.

 

Elazığ sigortalı nakliye firması olarak gerekli prosedürlerin itina ve güvenle halledilmesi ve doğru hizmet için size garanti sunabiliriz.

Elazığ  Evden Eve Taşımacılık Şirketi

Taşınma işlemi çok aşamalı ve planlı ilerlenmesi gereken bir süreçtir. Etkili ve kolay bir süreç geçirilmesi adına dikkat edilmesi, uygulanması gerekenler noktalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Paketleme ve paket açma sırasında ellerinizin kartonlardan olumsuz şekilde etkilenmemesi için yanınızda muayene eldiveni olarak adlandırılan lateks eldivenlerden bulundurmanız işlerinizi kolaylaştırır.
 • Değerli antika veya vazo gibi eşyalarınızı yanınıza alınız ya da Elazığ evden eve nakliyat olarak narin ve değerli eşyalarınızı özenle paketleyerek VIP aracımızla taşıyalım. Siz endişe etmeyi bırakın.
 • Hazırladığınız koli ve benzeri paketlerin üzerlerine, içlerinde neler olduğunu ve hangi odalara ait olduklarını mutlaka yazın. Böylece karışıklıklar önlenerek süreç hızlanır.
 • Kolilere yerleştirdiğiniz eşyaların çok ağır olmamasına dikkat edin. Zira gerek taşımada kolaylık sağlanması gerekse kolinin taşıma esnasında patlamaması açısından bu çok önemli bir noktadır.
 • Yeterli miktarda karton bulamadıysanız, mutfakta kullandığınız geniş boyutlu tencerelerin içine, uygun bulduğunuz kırılmayacak eşyaları yerleştirebilirsiniz. Paketleme konusunda bizden yardım almanız halinde bunları düşünmenize gerek kalmaz.
 • Ayrılacağınız evde size ait olan ve yeni evinizde de değerlendirebileceğiniz aksesuarları almaktan çekinmeyin. İlgili aksesuarlar ayrılabilir parçalardan oluşuyorlarsa kolileyin. Yekpare yapıdalarsa çevrelerini balon kabarcıklı naylonla sararak sıkıca bantlayın.
 • Firmamız çalışanlarını yönlendirerek, eşyalarınızın yeni evinizde hangi odalara yerleştirilmesi gerektiğini belirtebilirsiniz. Her adımda size kolay çözümler sunmak için yanınızdayız.
 • Ev taşıma sonrasında eşyalarınızı paketlerinden çıkarırken acele etmeyin ve öncelikli olarak kullanacağınız odaların eşyalarından işe başlayın.
 • Koli, poşet ve bant artıklarını daha sonra değerlendirilebilmeleri için mümkün olduğunca büyük çöp poşetlerine doldurun.

Elazığ  Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

ev nakliye firmasi

Elazığ ucuz nakliye hizmeti herkes için tercih edilendir fakat eşya güvenliğiniz için ucuzluktan ziyade güvenliğe titizliğe önem veren işletmeler ile çalışmak olası problemlerinizin ortadan kalkmasını sağlar. Elazığ nakliye fiyatları oda sayınıza, eşya kapasitenize, kolileme ihtiyacınıza göre farklı şekillerde size özel olarak hesaplanır. Ev ve ofis taşıma işlemleriniz ile ilgili daha detaylı ve doğru bilgilendirme için iletişim bölümümüzde yer alan telefon numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza yönelik ön randevu oluştururken fiyat bilgisi de sunabiliriz.

Ayrıca Florya Evden Eve Nakliyat adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Elazığ  Güvenilir Ev Taşıma Şirketi

Firma vizyonumuz ile Elazığ nakliyeci arasında en güvenilir, hızlı ve titiz çalışmalar sonucu taşınmayı vaat ediyoruz. Yeni ofisiniz ya da eviniz tamamen hazır, temiz, taşınmaya uygun bir hale geldiği zaman bizimle irtibata geçerek gerekli işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Koli arama, toparlanmada yardımcı arama gibi sorunları göz ardı ederek tüm işlemlerinizi tamamen bize emanet etmeniz sağlıklı bir süreç sunar. Elazığ evden eve nakliyat olarak müşteri memnuniyeti ve eşya güvenliğinize önem veriyoruz. Her hangi bir olumsuz problemle karşılaşılmaması adına tüm eşyalarınız sigortalanarak taşınır ve olası mağduriyetler önlenir. Yıllar önce nakliyat sektöründe yaşanan bir nevi sıkıntılar artık gelişen teknoloji, alt yapı sistemleri sayesinde evden eve nakliyat hizmetlerinde hiçbir şeye elinizi sürmeden düzenli ve dikkatli bir şekilde toplanır ve yeni taşınacağınız adreste eşyalarınızın kurulumuna kadar her şey özenli olarak gerçekleştirilir. Her adımda yanınızda olarak süreci kolaylaştırmak için sizinleyiz.