Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya evden eve nakliyat firması olarak pratik ve kaliteli şekilde hem ofis hem de ev taşıma işlemlerini hallederiz. Çankaya nakliye şirketi hem asansör hem de sigortalı şekilde eşyalarınızı taşıyarak hasar almadan taşınacağınız yere ulaştırır. Asansör sistemi ile eşyalarınız en yüksek katlara kadar taşınabilir. Böylece en büyük eşyalarınızı bile kolay bir şekilde 20. ya da 30. katlara güvenli şekilde çıkarabilirsiniz.

Çankaya Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

tasima

Çankaya nakliye fiyatları piyasa fiyatlarından daha uygundur. Firma olarak bütün müşterilerimizin hizmetlerimizden yararlanabilmesi için fiyatlarımızda indirimler yapmaktayız. Fiyatlarımızı belirlerken öncelikle taşınılacak yerin şehir içinde mi yoksa şehir dışında mı olduğuna bakarız. Bununla birlikte taşınılacak eşyaların ağırlığına ve çokluğuna bakılır. Taşınma işlemi sırasında nakliye araçlarının kaç tane kullanılacağı ve kaç personel ile çalışılacağı fiyatların belirlenmesinde etkili olan unsurlar arasında yer alır.

Ayrıca paketleme işlemi için kullanılan ürünlerin kalitesine de bakarız. Asansör sisteminin kullanılıp kullanılmayacağı da fiyatların miktarını etkiler. Bütün detaylar incelendikten sonra ortaya herkesin rahatlıkla karşılayabileceği bir fiyat koyarız. Hem öğrenciler hem de çalışan kesim hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile yararlanabilir.

Çankaya Nakliyeci Önerisi

Çankaya nakliyeciler olarak hem ev hem de ofis eşyalarınızı dikkatli ve özenli şekilde taşırız. Bunların yanı sıra büro, banka, fabrika, mağaza, okul, hastane gibi yerlerin de taşınma işlemlerine yardımcı oluruz. Eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için nakliyat sigortası yaptırırız. Nakliyat sigortası ile eşyalarınız her zaman yasal olarak güvence altına alınır. Bununla birlikte müşterilerimiz ile aramızda herhangi bir sorunun olmaması için de nakliyat sözleşmesini imzalarız.

Hem uzun hem de kısa mesafeli yerlere eşyalarınızı belirlediğiniz gün ve saatte ulaştırırız. Eşyaların taşınmasında zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlama işlemini kaliteli şekilde yaparız. Bu sayede eşyalarınız nakliye araçlarımızın içinde hasar ve darbe almaz. Her zaman sağlam şekilde taşınılacak adreslere ulaştırılır. Çankaya nakliye şirketi ile taşımacılık hizmetinden yararlanmak isteyenler resmi web sayfamız üzerinde yer alan telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir.

Ayrıca  Florya Evden Eve Nakliyat  adlı yazımızı inceleyebilirsiniz

Çankaya Nakliye Şirketi Telefon

Çankaya ev taşıma firması olarak eşyalarınızı emniyetli bir şekilde taşırız. Uzman ekibimiz ile eşyalarınız her zaman kaliteli ve sağlam taşınır. Taşınma işleminde görev alan tüm ekibimize şirketimiz tarafından önceden eğitimler verilmiştir. Özellikle taşınma, yerleştirme, paketleme, demonte, montaj ve ambalajlama gibi alanlarda eğitimler alarak kendilerine donanım katmışlardır. Böylece işlerini daha çabuk ve kaliteli şekilde hallederler.

Çankaya nakliye firması ile fiyat konusunda anlaşma sağlanması durumunda ertesi gün işinde uzman olan eksperimiz evinize gelir ve eşyaların tüm kontrollerini yapar. Taşınılacak olan eşyaların listesini hazırlar. Aynı zamanda taşınma planlarını da detaylı şekilde yaparlar. Taşınılacak eşyaların hangi paketler ile paketleneceğine, asansör sisteminin kullanılıp kullanılmayacağına, kaç nakliye araçlarının yola çıkacağına ve ne kadar personel ile çalışılacağına karar verilir. Bütün ayrıntılar konuşulduktan sonra bir sonraki gün taşınma için uzman ekibimiz evinize gelerek taşınma işlemlerinizi aynı gün içinde halleder. Gönül rahatlığı ile firmamızla eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Çankaya Ev Taşıma Firması

Çankaya evden eve nakliyat firması ile hem parça hem de yüklü olarak eşyalarınızı istediğiniz bölgeye taşıyabilirsiniz. Ankara ilinin her bölgesine işinde profesyonel olan ekibimiz parça eşyalarınızı aynı titizlikte taşır. Aynı zamanda şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetimiz de vardır. En uygun fiyatlar ile eşyalarınızı sağlam bir şekilde taşıma imkanına sahipsiniz.

Ofis taşıma işlemlerinde de oldukça başarılıyızdır. İşyeri veya şirket sahiplerinin birçoğu bizimle çalıştıkları için her zaman mutlu ve memnun kalmışlardır. Ofis eşyalarının taşınmasında elektrikli ve elektronik malzemelerin paketlenmesinden önce her zaman de-montaj işlemini yaparız. İşinde ehli olan marangozlarımız elektronik eşyaların, evrak dolaplarının ve mobilyaların paketlenesini yapmadan önce eşyaları küçük parçalara ayırır. Küçük parçalara ayrılan eşyalar daha kolay ve hızlı şekilde paketlenir. Bu sayede eşyalarınız sağlam bir şekilde ofislerinize ya da işyerlerinize ulaşmış olur. Eşyaların nakliye araçlarına aktarılması için asansör sistemini kullanırız. Asansör sistemi ile taşınan tüm eşyalar dışarıdan hiçbir koşulda darbe almaz.

Çankaya Evden Eve Nakliyeci

Çankaya nakliye şirketi ile eşya depolama şansınız da vardır. Özellikle öğrenciler dönemlik olarak yarıyıl ya da yaz tatillerinde memleketlerine gittikleri zaman eşyalarını eşya depolama dolaplarımızda güvenli bir şekilde saklayabilir. Dolaplarımız her zaman geniş ve temizdir. Neme ve rutubete karşı korumalı bir yapı ile tasarlanmıştır. Odalar şeklinde olmasından dolayı kişiye özel olarak kiralanır. Hem parça hem de çoklu şekilde eşyalarınızı dolaplarımızda istediğiniz zamana kadar depolayabilirsiniz.

Fiyatlarımız da oldukça uygundur. Düşük gelirli, orta gelirli ailelerin ve öğrencilerin imkanlarımızdan faydalanabilmelerine yardımcı oluyoruz. Güvenli ve emniyetli hizmetimiz ile her zaman sizleri memnun etmeyi başarırız. Hizmetlerimizden faydalanmanız için internet sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarımızdan ya da e-mail adresimizden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz her zaman sizinle yakından ilgilenir ve bütün sorularınıza yanıt verir.

Ayrıca  Alibeyköy Evden Eve Nakliyat adlı yazımızı inceleyebilirsiniz

Çankaya Asansörlü Ve Sigortalı Nakliyeci

tasinma

Çankaya nakliye şirketi geniş araç filosu sayesinde eşyalarınız rahat ve konforlu şekilde taşınır. Bununla birlikte nakliye araçlarımız en son model teknoloji ile üretildiği için oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kış mevsimlerinde bile en zorlu hava koşullarında rahat bir şekilde eşyalarınızı nakliye araçlarımız ile taşırırız. Nakliye araçlarımızın bakım ve onarımlarını her gün yaptırırız. Bunun yanında nakliye araçlarının kapalı çelik kasalarını her taşınma işleminden sonra dezenfektan ederiz. Eşyalarınız hiçbir zaman toz ve kir tutmaz.

Ayrıca çalışanlarımız da kendi kişisel bakımlarına dikkat eder. Üniformalarını her zaman değiştirirler ve böylece eşyalar daha temiz ve hijyenik şekilde taşınır. Paketleme işleminde de kullandığımız paketleri her zaman tek kullanımlık olarak seçeriz. Her taşınma işleminden sonra paketler sökülerek çöpe atılır ve bu sayede yeniden kullanılmaz. Hijyenin sağlanması için her zaman gerekli tedbirleri alırız. Eşya depolama hizmetinde de eşya depolama dolaplarımızın temizliğine de özen gösteririz. Odalar her gün temizlenir ve havalandırılır. Bu sayede herkes rahat ve temiz şekilde eşyalarını seneler boyunca saklayabilir.

Çankaya En İyi Nakliye Firması

Çankaya evden eve nakliyat firması ile eşyalarınız en uygun fiyatlarla ve en kaliteli hizmet ile taşınır. Eşyaların taşınmasından önce eşyaların yasal olarak korunma altına alınması için anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ile nakliyat sigortası imzalarız. Nakliyat sigortası sayesinde eşyalarınız taşınma esnasında kırıldığında ya da çizildiğinde onarımları için yapılan masrafların hepsini Çankaya nakliye şirketi öder. Ekstradan cebinizden para çıkmaz ve güvenli şekilde eşyalarınızı taşırız.

Eşyaların paketlenmesi için de ekstradan ücret talep etmeyiz. Eşyalarınızı taşıdıktan sonra isteğinize göre eşyaların yerleştirilmesine de yardımcı oluruz. Montaj işlemlerinde usta marangozlarımız görev alır. Montaj ve eşya yerleştirmek için de ücret almayız. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile de önceden taşınma ile ilgili planlar yapılır ve taşınma esnasında herhangi bir aksaklıkların olmaması sağlanır. Gönül rahatlığı ile Çankaya nakliye şirketiyle eşyalarınıZI taşıyabilir ya da eşyalarınızı güvenli şekilde eşya depolarımızdaki dolaplarda saklayabilirsiniz.